Шановні депутати!

Завтра, 13 жовтня, о 14:00 в приміщенні міської ради відбудеться засідання комісії з питань земельної реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку міської ради.

Порядок денний:

1. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по передачі безоплатно у приватну власність для введення особистого селянського господарства.

2. Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації

3. Про створення громадських пасовищ

4. Про внесення змін до п. 3 рішення Новобузької міської ради від 06.04.2021 № 154 « про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»

5. Про внесення змін до п. 1 рішення Новобузької міської ради від 06.04.2021 р. № 161 «Про погодження виділення в натурі (на місцевості) замельної частки (паю) Лахтіоновій В.М., Ковалю М.М, Скорик СМ.)

6. Розгляд заяв.