Сьогодні, до Дня Українського козацтва, Дня захисника та захисниці України  та свята Покрови Пресвятої Богородиці відбулись святкові заходи, які розпочались на міському стадіоні. Офіційна частина була присвячена сьогоднішнім трьом значним святам. Новобузький міський голова Максим ЛАГОДІЄНКО нагородив медалями ветеранів АТО/ООС та грамотами школярів з нагоди свята.

Після офіційної частини стартувала всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), а учасники заходів вирушили до Братського кладовища, де провів панахиду протоієрей Ігор по загиблим воїнам АТО/ООС. Вшанували пам’ять загиблого учасника АТО/ООС Мельникова В.В. покладанням вінків та квітів.

Також відбулось висаджування 3-х річних саджанців беріз в парку поруч Братського кладовища. До акції разом з Новобузьким міським головою долучились ветерани АТО/ООС, школярі, вчителі, працівники установ та організацій Новобузької міської ради та всі бажаючі.

Тим часом, поруч в парку відбувались козацькі розваги, проходило прийняття козацької присяги, готувався смачний куліш. Максим ЛАГОДІЄНКО привітав всіх присутніх зі святами та подякував за активну громадську діяльність та відданість обраній справі.