Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

У першій  неділі листопада в нашій державі відзначають День працівника соціальної сфери і це є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян.

Наше суспільство неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Ви обрали для себе нелегку, але надзвичайно благородну і дуже необхідну професію – надавати допомогу тим хто її потребує. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших. У цей день хочеться сказати спасибі кожному працівнику соціальної сфери за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Здоров'я вам, щастя і благополуччя!

З повагою, Новобузький міський голова                             Максим ЛАГОДІЄНКО