Відповідно до  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” та  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236  “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами) з 26 жовтня  2021 року на території Миколаївської області установлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

На підставі наказу Миколаївського обласного центру зайнятості від 04.11.2021 № 308-23 «Про тимчасовий режим роботи Миколаївського міського центру зайнятості та філій Миколаївського ОЦЗ»

у Новобузькій районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості з 08 листопада 2021 року прийом та обслуговування клієнтів проводиться за дистанційною формою.

Реєстрація, перереєстрація громадян та прийом безробітних проводитиметься згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2020 № 307 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації, перереєстрації безробітних та призначення виплати допомоги по безробіттю в електронній формі»

через портал «ДІЯ».

Шановні клієнти служби зайнятості!

Миколаївщина перейшла у червону зону!

НАДАННЯ ПОСЛУГ КЛІЄНТАМ Миколаївської обласного обласної служби зайнятості з 08.11.2021 здійснюється ДИСТАНЦІЙНО будь-якими засобами комунікації (телефонний зв'язок, електронні засоби тощо).

У зв’язку з тим, що обслуговування та надання послуг з пошуку роботи здійснюється дистанційно, тому зареєстрований безробітний відповідно до його Індивідуального плану працевлаштування у спосіб, погоджений з кар’єрним радником, ПОВИНЕН САМОСТІЙНО підтвердити НАМІР перебування у статусі безробітного та поінформувати про заходи, які НИМ ВЖИТІ з метою працевлаштування, та виконання рекомендацій, що були надані кар’єрним радником.

Для оперативного розв'язання питань, що входять до компетенції фахівців служби зайнятості, звертайтеся до працівників Новобузької районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості за електронною адресою jobcentr-novbu@ocz-mk.gov.ua     або  за   телефоном (05151) 9-10-50

Звертайтеся до свого кар’єрного радника засобами телефонного чи електронного зв’язку.

•   Тетяна Миколаївна – 098 433 7631
  •   Вікторія Олександрівна -  096 496 5895
  •   Вікторія Миколаївна – 096 725 5152
  •   Оксана Вікторівна – 093 521 7366

Працюємо з Вами та для Вас!