Сьогодні, 8 листопада ,  в рамках підготовки до проведення  ХІ сесії міської ради відбулись засідання постійних депутатських комісій.   До уваги членів депутатських комісій було запропоновано  п'ять питань. В ході  обговорення,  депутатами   було  запропонованои винести на розгляд  ХІ сесії міської ради наступні питання :

- Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020. № 35  " Про бюджет Новобузької міської  територіальної громади на 2021 рік";

- Про затвердження на посаді першого заступника міського голови Олександра Славінського;

- Про затвердження плану дій з реформування інституційного догляду та виховання дітей у Новобузькій міській раді на 2021 - 2023 роки;

- Про внесення доповнень до рішення міської ради від 26.01.2021.року № 59 " Про створення Служби у справах дітей зі статусом юридичної особи Новобузької міської ради Миколаївської області";

-  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Новобузької міської ради.

З  проєктами рішень можна ознайомитись на сайті міської ради в розділі " Офіційні документи"