Відповідно  до реалізації проекту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти», делегація у складі 33 представників органів місцевого самоврядування (серед яких і Новобузький міський голова Максим Лагодієнко) відвідали з робочою поїздкою наймасштабнішу світову виставку Expo 2020. У павільйоні представленому нашою країною головною концепцією стала тема: «СМАРТ УКРАЇНА: ЄДНАЮЧИ СВІТ».

Заявлена мета EXPO-2020 - створення єдиної мережі співпраці між країнами, організаціями і новаторами для спільного вирішення глобальних проблем.

На виставці 192 країни представляли свої найкращі ідеї та інновації у галузі техніки, науки, архітектури та мистецтва. Серед списку найкращих – Україна зі власним павільйоном. З 25 до 28 жовтня очільники громад  з України були не лише гостями, а й учасниками насиченої програми, під час якої знайомилися з традиціями та особливостями різних країн світу

Кожен з учасників делегації в рамках заходу шукав відповіді на найболючіші питання розвитку освіти та науки у своїй громаді та країні  в цілому. Відвідування Еxpo 2020 безумовно стане кроком уперед у особистісному розвитку кожного  керівника громади.

   Участь у міжнародній виставці новітніх технологій дала можливість українцям активно заявити про себе світовій спільноті.

                 Учасники української делегації  вдячні організаторам за  можливість  отримати  досвід  на міжнародному рівні,попрацювати в новому форматі, який зшиває країну, дозволяє налагодити міжмуніципальне співробітництво, обмін досвідом, креативними ідеями та баченнями розвитку України і територіальних громад.