Питання підвищення рівня життя дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа є одним із пріоритетних  напрямів держави. Забезпечення житлом даної категорії дітей знаходиться на постійному контролі Новобузької міської ради.

Згідно з Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків»  від 26.05.2021 № 615, на території Новобузької міської ради, відповідно до квартирного обліку у вересні 2021 року особі з числа  дітей, позбавлених батьківського піклування  Коваленко Денису вручено сертифікат  на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлового приміщення.

На засіданні комісії з формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при Новобузькій міській раді, яка відбулася 30.11.2021 року затверджено кандидатуру особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування Коваленка Дениса Андрійовича, 21.02.1998 р.н., для виплати грошової компенсації на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, який перебуває на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов з 08.04.2014 року, в сумі 449748,0 грн.

Надання компенсації на придбання житла здійснюється відповідно до регіональної черги квартирного обліку, згідно наданих  пропозицій, поданих місцевими комісіями, та розподілу коштів за напрямками.