Спортивний зал міського будинку культури   є  місцем  не тільки для проведення уроків фізкультури , але і  проведенням  спортивно-масової роботи серед дітей, молоді, мешканців громади. Саме тут проводяться міські, міжміські змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу , тенісу.

Але  саме приміщення  потребує  ремонту, тому з метою покращення матеріально – технічної бази спортзалу з бюджету міської ради  було виділено кошти на  проведення  самих необхідних робіт.

Станом на   початок  грудня      замінено шифер на даху спортзалу,  встановлено  нові вхідні двері до спортзалу та до роздягальні, проведено ремонт у роздягальні  і роботи по ремонту  продовжуються.

Оновлення   спортивного залу робить його безпечним для занять з активних командних видів спорту.