28 грудня  в актовому залі міської ради  під головуванням  голови комісії Світлани Шашкеєвої , відбулось  позачергове засідання комісії  з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради.

До уваги  депутатів  було запропоновано розгляд  листа Департаменту фінансів Миколаївської облдержадміністрації  по  уточненню показників міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету Новобузькій міській територіальній громаді на 2022 рік  у частині надання субвенції  щодо соціально - економічного розвитку Миколаївської області  (для  придбання та встановлення ліфтового обладнання лікарні). Начальник  фінансового відділу міської ради Світлана Дібрівна проінформувала присутніх про уточнені показники з обласного бюджету .Члени комісії підтримали уточнені показники у частині надання субвенції  щодо соціально - економічного розвитку  громади.

Участь у роботі  депутатської комісії взяв депутат обласної ради Олег Козлов.