Сьогодні, 12 січня,  дільничними офіцерами поліції Новобузького відділу поліції №1  проведено звіт перед жителями  Новобузької громади за 2021 рік.

Начальник сектору  превенції Новобузького  ВП № 1 Баштанського  РВП ГУНП  у Миколаївській області капітан поліції   Сергій Король та  дільничні офіцери поліції сектору превенції  капітан поліції  Юрій Самохвалов, капітан поліції  Олександр Кравчина та  лейтенант поліції Юлія Онищенко  прозвітували про  результати роботи за минулий рік. Дільничні офіцери поліції  доповіли  про пророблену роботу  щодо профілактики правопорушень та кількості вчинених протиправних діянь на території Новобузької громади.

Дільничні офіцери  поліції продовжують нести службу на захисті безпеки жителів та охорони публічного порядку у Новобузькій громаді.