Працівники КП « Добробут» продовжують роботи з благоустрою громади. Сьогодні  відпрацьовували  територію по вулиці Тополиній, де жителі  мікрорайону створили  стихійне сміттєзвалище.

Комунальники ліквідували зону несанкціонованого сміттєзвалища та обгородили  територію з метою запобігання його появі в майбутньому.

Наступним  було  розчищення  від сміття  території біля  «чкаловського» кладовища.

З метою припинення подальшого забруднення навколишніх територій та облаштування несанкціонованих сміттєзвалищ виконавчий комітет Новобузької міської нагадує мешканцям  Новобузької  громади, що позбутися твердих побутових відходів та сміття можливо шляхом заключення договорів з КП « Добробут».