Сьогодні, 21 січня, напередодні величного національного свята Дня Соборності України, відбулись урочисті заходи  та покладання квітів за участі секретаря міської ради Валентини Остапенко, першого заступника міського голови Олександра Славінського, заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник,  структурних підрозділів  міської ради, громадськості.

Ідея соборництва стала ключовою у процесах відновлення Державності на всіх подальших етапах розвитку України, а від 24 серпня 1991 року закріплена в політико-правових документах Незалежної України.

До цієї події українська нація йшла не одне століття. Покоління українських патріотів боролись за ідею створення Незалежної України. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутньої державності.

Тому сьогодні ми повинні усвідомлювати, що побудова демократичної, заможної , соборної України – наш загальний борг перед історією.