24  січня  під головуванням  першого заступника міського голови  Олександра  Славінського відбулась щотижнева апаратна нарада за участі секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних установ.

В ході роботи наради обговорені питання  підготовки до проведення чергової сесії міської ради, засідання виконавчого комітету міської ради, реалізація проєкту « Інноваційний прорив», робота за проєктом «Соціальна громада», здійснення виїздів  КНП « Новобузький центр первинної медико – санітарної допомоги» до сільських населених пунктів  щодо проведення вакцинування сільського населення.

Керівник КП « Водопровідні мережі»  Микола Майстренко надав пропозиції щодо підвищення тарифу на послуги водопостачання .

За результатами  наради  були надані  протокольні доручення виконавцям.