Сьогодні, 4 квітня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради.

Обговоривши  , надані для розгляду питання, члени виконкому внесли зміни до  рішення міської ради від 15 лютого 2022р. № 411 «Про затвердження цільової Програми територіальної оборони на 2022 – 2025 рр.», до п.1 рішення виконавчого комітету Новобузької міської ради № 70 від 15.03.2021р «Про надання тимчасового дозволу суб’єктам підприємницької діяльності та фізичним особам на торгівлю з вантажних автомашин та легкових автомашин з причепом сільськогосподарською продукцією  рослинного походження, крім продуктів харчування, біля Ранкового ринку по вул. Грушевського від № 1 (бар “Голівуд”) до № 11/2(магазин “Господарські товари”)», внесли  зміни до рішення міської ради від 21.12.2021  № 345 «Про бюджет Новобузької міської територіальної громади на 2022 рік» та  встановили обмеження (заборону) стоянки транспортних засобів в центральній частині міста Новий Буг .

Розглянуто низку питань стосовно соціального та правового захисту  малолітніх та неповнолітніх дітей.