Відповідно до Закону України «Про бджільництво та державних санітарних правил « Транспортування , зберіганнята застосування пестицидів в господарстві» повідомляємо , що фермерське господарство « Павловський М.І.» в період з 16 травня 2022 року по 18 травня 2022 з 6.00 до 10.00 на полях , що розташовані на територіях Новобузької територіальної громади проводитиме діяльність із застосуванням пестицидів (інсектицидів )на площі  наземним оприскувачем .

Буде проводитись обробіток посівів озимого ріпаку препаратом ВАМП 200 ВП , діюча речовина – ацетаміприд  200 г/ кг (аналог моспілан), клас безпеки 2.

Обмеження льоту бджіл 2 – доби .

Прикордонно – захисна зона для бджіл 2- 3 км

В разі наявності на території територіальної громади зареєстрованих суб’єктів бджільництва , підприємство просить довести до відома бджолярів та взяти до уваги небезпеку для бджіл у вказаний вище період та забезпечити необхідність вивезення пасік у безпечне місце .

Голова фермерського господарства

«Павловський М.І.»