Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 12.05.2022 № 1871/5 на території Новобузької територіальної громади ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!!!

З переліком реєстраційних дій можна ознайомитись за посиланням https://minjust.gov.ua/news/ministry/onovleno-perelik-subektiv-yakim-v-umovah-voennogo-stanu-provoditsya-derjavna-reestratsiya-yuridichnih-osib-ta-fop-30363.

Одночасно звертаємо увагу, що в умовах воєнного стану заборонено проведення таких реєстраційних дій:

1. державна реєстрація зміни складу засновників (учасників) юридичних осіб та/або розмірів їх часток (паїв), зміни розміру статутного (складеного) капіталу (пайового фонду);
  2. державна реєстрація на підставі документів, які посвідчено або  справжність підписів на яких засвідчено нотаріусом, який не включений до затвердженого Міністерством юстиції переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, або включений до зазначеного переліку із застереженням про заборону нотаріального посвідчення відповідних документів або засвідчення справжності підпису на них;
  3. державна реєстрація на підставі судових рішень, що набрали законної сили та тягнуть за собою зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, поданих заявником, крім слідчого, прокурора.

Крім того, за зверненнями фізичних та юридичних осіб державними реєстраторами, посадовими особами, включеними до переліку, надаються відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Звертатись у відділ «ЦНАП» Новобузької міської ради (каб. №4) за адресою м. Новий Буг, площа Свободи, 42. Попередній запис за тел. 0988978865