17 жовтня  під головуванням  голови депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, депутатської діяльності Галини Гаврилюк відбулось засідання  спільних депутатських комісій  міської ради. Участь у роботі  спільної депутатської комісії взяв міський голова Максим Лагодієнко.

Члени спільної депутатської комісії  винесли на розгляд та обговорили  Положення про надання платних послуг комунальним закладом «Муніципальна дитячо-юнацька спортивна школа» відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради.  В ході обговорення було  запропоновано внести  і скеледром   для  для використання  за платні послуги . Внесено ряд пропозицій до Положення.

Також  до уваги депутатів  надано клопотання ініціативної групи з 18 осіб щодо перейменування вулиці Радісна у м. Новий Буг на вулицю Василя Рожка. Депутати  рекомендували міському голові  розпочати процедуру  перейменування вулиці  відповідно до чинного законодавства.