Сьогодні, 18 жовтня  ,під головуванням міського голови Максима Лагодієнка, відбулось засідання чергової  17 сесії міської ради 8 скликання . З 26 обраних депутатів на  сесії були присутні 18.

Перед початком засідання, міський голова    запропонував закрити пленарне засідання 16 позачергової сесії. Одноголосно депутати проголосували про закриття 16 позачергової сесії міської ради.

В ході  роботи 17 сесії депутати внесли зміни до Регламенту  Новобузької  міської ради, затвердженого рішенням міської ради № 49 від26.01.2021 року в частині   проведення засідань сесії  в онлайн форматі. Затвердили Програму  розвитку  та фінансової  підтримки первинної  медицини  та вторинної медичної  допомоги  Новобузької міської ради на 2023 рік. Перейменували заклади дошкільної освіти, Новобузький центр позашкільної роботи дітей та юнацтва,  заклади загальної  середньої освіти Новобузької міської ради та змінили їх тип.

Шляхом ліквідації  припинили юридичні   особи Новомихайлівської початкової  школи Баштанського району  Миколаївської області , Новомихайлівський дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок)  « Ромашка»  , Терехівський дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) "Колосок".

Обговорили та затвердили Положення про  платні послуги  комунальним закладом  МДЮСШ відділу освіти, молоді і спорту  виконавчого комітету міської ради .

Рекомендували  виконавчому комітету міської ради  розпочати процедуру перейменування вулиці Радісна. Також  обговорили та  прийняли цілу низку земельних питань.

Засідання пройшло у конструктивному руслі.