Сьогодні, 27  грудня, під головуванням голови депутатської комісії Світлани Шашкєєвої   відбулось позачергове засідання постійної депутатської комісії з питань планування соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово – комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради. До уваги  членів депутатської комісії було запропоновано розгляд  питання щодо внесення змін до Типової  програми класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету. Начальник фінансового відділу міської ради Світлана Дібрівна  повідомила, що  Міністерством фінансів України прийнято наказ від 21.12.2022.  № 453   «Про внесення змін до Типової програмної класифікації видатків та  кредитування місцевого бюджету», тому, з метою дотримання  бюджетного законодавства  у частині відповідної програмної класифікації місцевих бюджетів на плановий 2023 рік необхідно  сформувати розпис бюджету Новобузької громади на 2023 рік за новими кодами.

Члени депутатської комісії своїм рішенням внесли  відповідні зміни згідно  бюджетного законодавства.

Також   депутатська комісія розглянула звернення  жителів громади щодо надання матеріальної допомоги на лікування.