Сьогодні, 5 січня ,у приміщенні  Новобузької міської ради  від  пластунів Миколаївського осередку ПЛАСТ Миколаїв - Національної скаутської організації України голова Новобузької громади отримав  Вифлеємський Вогонь Миру .

Вифлеємський вогонь миру — це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва. Основна мета — поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує.

У цьому році  основна мета  цієї міжнародної акції – єдність та віра в нашу перемогу,допомога одне одному у цей складний час.

Міський голова Максим Лагодієнко    подякував  пластунам за велику освітню та волонтерську роботу та вручив подарунки  з нагоди Різдвяних свят. Наразі,  Вифлеємський вогонь Миру  як ніколи важливий ,адже вогонь символізує добро,любов , затишок, єдність.

Хай цей символічний Вогонь миру та любові буде для нас усіх Вогнем єднання та віри в Перемогу!

Слава Україні! Слава нашим ЗСУ!