В приміщені адміністрації КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради 31 січня відбулася медична рада по підсумкам роботи закладу за 2022 рік. В роботі медичної ради взяли участь міський голова Максим Лагодієнко та його перший заступник Олександр Славінський.

Керівник закладу , його заступники, завідуючі відділень та провідні спеціалісти служб доповіли про результати роботи кожного підрозділу та закладу вцілому . Основний акцент в роботі був приділений питанню покращення роботи по пакетам медичних гарантій які планується підписати в 2023 році . До уваги взяті всі слушні зауваження та пропозиції міського голови. Робота закладу визнана доброю, і залишається направленою на створення умов всім пацієнтам лікарні на якісну , доступну та безоплатну медичну допомогу.