Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 28 липня,  біля  барельєфа  Тарасу Шевченку, борцю за незалежність України, відбулись заходи з нагоди  Дня Державності України .

У 2023 році Україна вдруге відзначає День Української Державності. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

Сьогодні ми живемо в реаліях, коли Державність загартовується у боях. Її ціна найбільше відчувається на передовій.

Ціна Української Державності - це відвойований кожен метр нашої землі. Неймовірними зусиллями, потом і кров’ю українських захисників і захисниць.

Ще з часів князя Київського Володимира Великого і до сьогодення ми, народ України, творимо історію нашої незалежної держави, відстоюємо наші права, свободу, територію, робимо все, що в наших силах для розвитку і процвітання

Участь у заходах взяли перший заступник міського голови Олександр Славінський,  представники  структурних підрозділів міської ради, представники молоді.

Після основної частини заходу  відбулась урочиста церемонія покладання квітів.