Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

28 липня  відбулось засідання  робочої групи з громадської безпеки та відновлення Новобузької громади.

Фахівчиня ПРООН з  мобілізації громад Тетяна Сігаєва проінформувала присутніх про  підхід «Громадська безпека та соціальна  згуртованість», який впроваджує ПРООН та інструмент " Робочі групи з громадської безпеки та відновлення». Зупинилась саме на роботі  робочих груп з  розроблення  міні – проєктів  з громадської безпеки.

Обговорили присутні і результати OPEN SPASE « Соціальна згуртованість, запорука безпеки та швидких, дієвих процесів у відновленні своєї громади».

Представники робочої групи презентували свої ідеї по міні -  ініціативах, які спрямовані на вирішення проблем, пов’язаних з громадською безпекою, соціальною згуртованістю та відновленням.

Засідання робочої групи пройшло у конструктивному руслі.