Сьогодні,під головуванням голови  депутатської комісії Світлани Шашкеєвої,

відбулось засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності .

В ході роботи, члени комісії  рекомендували на засіданні сесії  внести зміни до рішення міської ради від 16 грудня 2022р. № 492 «Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Новобузької міської ради на 2023 – 2024  роки»; до рішення міської ради від 18 жовтня 2022року №459 «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки первинної та вторинної медичної допомоги Новобузької міської ради на 2023-2024 роки»; внесли  зміни до Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької територіальної громади на 2020-2023 роки та до рішення міської ради від 16.12.2022  №491 «Про бюджет  Новобузької міської територіальної громади на 2023 рік».

Затвердили  звіт про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-червень 2023 року  та внесли  зміни до фінансового плану на 2023 рік  коммунального некомерційного підприємства «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької  міської ради Миколаївської області .

Також , депутатами була розглянуто клопотання про визання повноважень депутата  Новобузької міської ради  8 скликання.