20 вересня о 13.00.год  відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності

До уваги   членів комісії наступний порядок денний:

1. Про затвердження   Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради в новій редакції.
  2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 08.08.2023 року № 636 «Про внесення змін та  доповнень до рішення сесії міської ради від 11.02.2021 року № 84 «Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради, затвердження Положення, структури та штатної чисельності установи».
  3. Про затвердження Порядку в’їзду ( виїзду) транспортних засобів на територію КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради.
  4. Про внесення змін до рішень Новобузької міської ради.
  5. Про внесення змін до рішення Новобузької міської ради від 17.01.2023 № 505 «Про утворення комісій при виконавчому комітеті Новобузької міської ради, затвердження Положень про комісії та їх складу».
  6. Про підтримку позиції Всеукраїнської Асоціації ОТГ щодо законопроекту № 10037 від 12.09.2023р., зокрема військового ПДФО.