Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Новобузької громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Працівники закладів дошкільної освіти – це ті люди, які щодня зустрічають малюків, дарують їм щирі посмішки, годують смачними обідами,. відкривають двері в прекрасний та  безмежний світ знань, дарують їм радість пізнання нового. Вам довірили найдорожче та найцінніше, що є в людей – чисті дитячі  серця  і душі. Ваша праця важлива та невід’ємна для кожної дитини.

Ви одні з перших, хто відгукнувся на людську біду і проявив милосердя до сотень вимушених переселенців, які знайшли прихисток у Новобузькій громаді , ви поділилися найнеобхіднішим, аби нагодувати та обігріти цих людей та діток.

Низький уклін усім, хто працює на ниві дошкільної освіти. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя дають дружні сходи в серцях і душах наших дітей – майбутнього нашої громади та  України!

Вітаємо усіх працівників закладів дошкільної освіти з Всеукраїнським Днем дошкілля!

З повагою та найщирішими   вітаннями ,

міський голова                                                                                               Максим ЛАГОДІЄНКО