Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !

Щиро вітаю з професійним святом всіх , хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати  безцінні духовні скарби нашого народу .

Безмежно  дякую працівникам сектору культури, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси, адже своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи та наші перспективи. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури.

Тож бажаю всім, хто присвятив себе галузі культури міцного здоров'я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії та мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення.

Новобузький міський голова                                                                 Максим Лагодієнко