Фото без описуФото без опису

Сьогодні¸1 грудня, відбулось  засідання  другої частини ( завершення) 32 сесії міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Максима Лагодієнка. Участь у роботі сесії взяли 17 депутатів з 26 обраних.

На порядок денний було запропоновано 7 питань.

Участь  у роботі сесії взяли представники громадськості.

Першим було розглянуто питання щодо внесення змін до бюджету міської ради на 2023 рік.. Начальник фінансового відділу міської ради Світлана Дібрівна  проінформувала присутніх про зміни до бюджету міської ради ,а саме :

• направити  кошти у сумі 1 млн. 248 тис. грн. на підтримку  Збройних Сил України( відповідно до клопотань) ;
  •  направити кошти у сумі 828 тис. грн. придбання асенізаційної машини  .

«Підтримка Збройних Сил України  була і залишається головною метою  у діяльності  міської ради», - прокоментував зміни до бюджету міський голова.

У громаді прийнята та функціонує «Програма  підтримки Збройних Сил України та Національної Гвардії України» , де передбачено кошти на підтримку Збройних Сил.. Будемо і надалі допомагати ЗСУ.

Також депутати  розглянули   блок земельних питань та прийняли відповідні рішення.