Святий Миколай – одне з найсвітліших і найрадісніших свят року.

З його приходом кожна дитина сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

В цей день ми усі стаємо чарівниками і даруємо диво своїм дітям і близьким.

6 грудня до Новобузької громади завітав з подарунками від Святого Миколая начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів.

Очільник Баштанчини привітав діток та родини загиблих військослужбовців , вручив подарунки.

«Сьогодні в нас одна мрія і заповітне бажання на всіх – понад усе ми мріємо про Перемогу!

Бачити радість в їх очах – це найбільша подяка, яку тільки можна уявити. І навіть у складний час боротьби за свою волю, свободу і незалежність, ми просто не маємо права позбавити найрідніших маленької миті щастя! Бажаю, щоб у цей день кожен з вас одержав приємну звістку , - зауважив Владислав Дмитрів.