У нашій громаді відбулась зустріч з фахівцями Благодійного фонду Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

Спеціалісти благодійного Фонду надали безкоштовні юридичні консультації переселенцям, а саме:

• оформлення довідки ВПО

• відновлення втрачених документів

• питання призначення соціальних виплат

• компенсація за пошкоджене / зруйноване майно

В рамках співпраці та реалізації проєкту « Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», підписали Меморандум про співпрацю з відділом соціального захисту населення та комунальною установою « Центр надання соціальних послуг».

В ході зустрічі визначили основні напрямки діяльності, обговорили можливість створення консультативно – дорадчого органу Рада ВПО.

Вдячні благодійному Фонду Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за матеріально – технічну підтримку соціальної сфери громади та наданні консультативно методичної підтримки.