25 квітня у Новобузькій громаді відбувся III районний етап масштабного загальнонаціонального спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Його проводять під гаслом «Разом переможемо». Участь у змаганнях узяли 8 команд із 6 територіальних громад Баштанського району – Привільненської, Казанківської, Новобузької, Вільнозапорізької, Володимирівської, Софіївської. Змагалися школярі з двох видів спорту: футзалу та черліденгу.

Головна мета змагань – залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися, відчути командний дух, атмосферу спілкування, дружби, психоемоційна підтримка.

Офіційне відкриття розпочалося з Державного Гімну України та шикування команд. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв і Героїнь, які загинули в російсько-українській війні, виборюючи майбутнє України.

Підтримати спортсменів завітали: начальник управління соціально-економічного розвитку території Баштанської РВА Тетяна Калашнікова; начальник служби у справах дітей Баштанської РВА Світлана Костенко, Новобузький міський голова Максим Лагодієнко, депутат Миколаївського району, заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін; очільники територіальних громад; керівники закладів освіти, представники команд-учасниць. Під час своїх виступів вони вітали юних спортсменів й бажали успішної гри та перемоги.

За підсумками змагань відбулося урочисте завершення з нагородженням переможців.

У футзалі  переможні місця розподілилися таким чином: I місце вибороли футболісти Новобузького ліцею №1 Новобузької міської ради, II місце посіла команда спортсменів Веселобалківської гімназії Казанківської громади, III місце зайняли школярі Привільненського ліцею Привільненської ТГ.

У черліденгу найкращими стали учениці Новобузького ліцею №7 Новобузької міської ради, II місце Ганнівська гімназія Софіївської територіальної громади , ТРЕТЄ Володимирівський ліцей Володимирівської територіальної громади.

Діти були нагороджені грамотами й медалями, а головне – отримали неймовірні позитивні емоції від змагань, відчули смак перемоги й командний дух

Тож вітаємо переможців, які представлятимуть Баштанщину на обласному етапі змагань, та бажаємо найкращих результатів!