24.05.2024 року здійснено обстеження нерухомого майна з метою заповнення чек-листа та з'ясування всіх деталей пошкоджень по 1 (одній) заяві, яку подала до електронної публічної послуги «єВідновлення» жителька Новобузької громади на отримання компенсації на відновлення свого пошкодженого майна через війну.

На засіданні комісії про надання компенсації за пошкоджений об’єкт нерухомого майна по програмі єВідновлення 27.05.2024 року прийнято рішення по 1 (одній) заяві та погоджено надання компенсації на суму                41478,63 грн.

Загалом з початку своєї роботи комісія вже погодила надання компенсації по 31 заявам на загальну суму  1 112 179,24 гривень.

Новобузька міська рада звертається до всіх власників житлових будинків/квартир Новобузької громади, які зазнали пошкоджень від бойових дій і станом на сьогодні не відновили або частково відновили своє житло,  подавайте заяву в Дію: у застосунку програми єВідновлення для отримання державної допомоги для відновлення свого житла.