Новобузька громада  продовжує  співпрацю з  міжнародними організаціями  щодо участі у  різноманітних проєктах та програмах , які спрямовані на розвиток громади.

До участі у  проєктах  залучаємо представників громадськості та  громадські організації.

Нещодавно отримали   повідомлення про перемогу у  грантовому конкурсі з проєктом " Save Ukraine " - безпековий центр.

Відділ освіти, молоді та спорту Новобузької міської ради у партнерстві з громадською організацією  « РАЗОМ МИ СИЛЬНІ» ( керівник  Кушнір Валентина )   взяли участь у   розробці проєкту  грантового  конкурсу для громад  , а саме : облаштування найпростішого укриття у Новобузькій громаді, яке розташоване за адресою  вулиця Гребеннікова,1.

Реалізація даного проєкту стало можливим  завдяки Програмі розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) та Громадської організації "Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадянського почину " Єднання ".

Проєкт передбачає облаштування  безпекового простору ( меблі,  комп’ютерна техніка,  мультимедіа )  для дітей в укритті.

Після облаштування, будуть проводитися тренінги з залученням спеціалістів для діток громади.

Разом ми сильні!

Разом до перемоги!