09.07.2024 08:00. – 17.00. капітальний ремонт

Новий Буг: пл. Свободи, вул.Грушевського, вул. Героїв Небесної   Сотні

09.07.2024 08:00. 17.00. – поточний ремонт

Новий Буг: вул. А. Дівіної, вул. Миру, вул.Генерала Плієва, вул. Київська, вул.Москаленка, вул. Малиновського, вул.Ковпака, вул. П. Черненка, вул. Поволі,вул. М. Залізняка, вул. Гребенникова,вул. Комарова, пл. Свободи, вул. Харчука,вул. О. Теліги, вул. Армійська, вул.

Руденка, вул. Героїв Небесної Сотні,вул. Херсонська, вул. Шепеля, вул.Козацька, вул. Тополина, ПСП ЗолотаНива, пров. Молодіжний, вул. Вишнева,вул. Тіниста, вул. Заозерна, вул.Вернадського, вул. Ахалцихська, вул.Федченка, вул. Південна, вул. Доброти,вул. Ювілейна, вул. Щербакова, вул. В.Кука, вул. Героїв Трипілля, вул. І.Огієнка, вул. Миколаївська, вул. Л.Українки, вул. Шевченка.

Село Станційне: вул. Осипенка, вул. Воронова,вул. Кошового, вул. Визволителів, вул. І.Сеник, вул. СадоваСимонівка: вул. Нижня, вул. Ювілейна,вул. Середня, вул. Верхня

Село Загальна Користь: вул. Нижня, вул.Верхня, вул. Мисливська, вул. Набережна,

вул. Центральна, вул. Загальна Користь,вул. Залізнична, вул. Молодіжна, вул.Лугова

10.07.2024 08:00. – 17.00. капітальний ремонт