У відділенні комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Новобузької міської ради отримують послуги з фізичної та психологічної реабілітації дітки з особливими потребами.

Соціальні послуги нашим маленьким вихованцям надають вчитель - реабілітолог, практичний психолог та фахівець із фізичної реабілітації. Розвиваючі, ігри, фізичні вправи, практичні заняття - все це дасть змогу дітям удосконалювати свої навички і вміння.

Наша дружна команда фахівців працює над тим, щоб кожна дитина отримала індивідуальний підхід та максимальну підтримку.За допомогою різноманітних методик ми розвиваємо фізичні, когнітивні та соціальні навички наших вихованців.

Відділення відвідують не лише діти з нашої громади, а із сусідніх громад.

Разом ми створюємо сприятливе середовище для навчання та зростання!