16 жовтня о 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності за таким порядком денним:

1.Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.08.2023р. № 650 «Про затвердження Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів Національної  гвардії України на 2023-2025 роки»

2.Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2023р. № 741 «Про затвердження програми «Реформування та розвитку житлово-комунального господарства Новобузької міської територіальної громади на 2024-2027 роки»

4.Про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня 2023 р. № 739 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота»» на 2024-2026 роки

5.Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023  №747 «Про бюджет  Новобузької міської територіальної громади на 2024 рік»

6.Про схвалення звіту про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-червень  2024 року

7.Про затвердження  фінансового плану на 2025 рік комунального некомерційного підприємства «Новобузька багатопрофільна  лікарня» Новобузької  міської ради Миколаївської області

8.Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради на 2024 рік

10.Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна для передачі в оренду та затвердження умов оренди комунального майна,  включеного до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Новобузької міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

14.Про затвердження Положення про резервний фонд Новобузької міської територіальної громади