Сьогодні, ми провели засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Новобузької громади в режимі онлайн.

Участь у роботі взяв наш консультант від ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Віктор Бондарук , національний експерт з питань стратегічного планування, члени робочої групи, посадовці, представники бізнесу та громадськості .

На початку присутні здійснили короткий огляд процесу стратегічного планування Новобузької громади та погодили завдання оперативних цілей .

Під час обговорення проєкту Плану заходів з реалізації Стратегії , внесли пропозиції по заходам, які відповідають завданням Стратегії.

Також провели моніторинг і оцінювання реалізації Стратегії та управління ризиками, визначилися з подальшими кроками зі стратегічного планування.

Дякуємо ULEAD з Європою за підтримку в розробці важливих стратегічних документів.