До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та фізичних осіб!

Дата: 14.02.2020 11:53

Новобузька міська рада повідомляє, що 17 лютого 2020 року  з 10.00.год.на території міської громади розпочнеться реєстрація керівників сільськогосподарських підприємств,фермерських господарств та фізичних осіб в « Державному аграрному реєстрі» мобільною групою операторів реєстру.

Для проходження реєстрації особі обов’язково при собі мати:

- паспорт;

- документи на право власності на земельну ділянку;

- e-mail ( логін і пароль електронної пошти);

- електронний носій ( флеш – пам’ять) з цифровим електронним підписом та пароль до нього ( ЕЦП повинен обов'язково бути окремим від електронної печатки,це стосується юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців);

- мобільний телефон;

Шановні аграрії громади , запрошуємо Вас долучитися до самостійної реєстрації на сайті www.ar.gov.ua вказавши номер мобільного телефону, електронну пошту та використовуючи електронний цифровий підпис або за допомогою мобільних груп операторів реєстру.