Інтерв'ю міського голови про реорганізацію структури міської ради

Дата: 14.02.2020 11:27

Міський голова Максим Лагодієнко  надав інтерв’ю  місцевому інформаційному агентству «ТУТ.ІНФО»  стосовно реорганізації структурних підрозділів міської ради.

Місцевого блогера Юрія Черемиса цікавили  питання щодо  структури новостворених відділв міської ради,зокрема,відділу освіти, секторів культури та туризму та молоді і спорту. Багато  питань  стосувались   фінансування цих відділів.

Максим Олександрович детально   роз’яснив , відповідно до законодавчої бази , про функціонування даних відділів, їх структуру та фінансування. Крім того,  очільник міста зупинився  і на актуальних питаннях розвитку  громади , зокрема, висловив свою позицію стосовно будівництва  нової  школи та   подальший розвиток інфраструктури.