Звернення депутатів міської ради щодо вирішення питання скасування додаткової оплати за транспортування природного газу

Дата: 26.02.2020 10:08

Відкритий лист (звернення) депутатів

Новобузької міської ради

Прем’єр - міністру України

Гончаруку Олексію Валерійовичу

Народному депутату України

Негулевському Ігорю Петровичу

Голові комісії НКРЕКП

Тарасюку Валерію Володимировичу

Шановний Олексію Валерійовичу!

Шановний Ігорю Петровичу!

Шановний Валерію Володимировичу!

У зв’язку з ситуацією, яка склалася в країні стосовно  встановлення додаткової оплати за транспортування газу, звертається до Вас депутатський корпус Новобузької міської ради та вся громада м. Новий Буг. На нашу думку, всі газові мережі середнього та низького тиску – це власність держави та народу України, тобто споживачів газу – абонентів! Це ми – народ України, складалися коштами поквартально, вулицями, селами, містечками та проводили газ і встановлювали ГРП.

І насправді,  нам мають сплатити за оренду газової мережі! Тому, що всі газові мережі проходять по землях власників паїв чи комунальних землях. Лічильники – це також власність абонентів і всі громадяни вже сплатили їх вартість при підключенні. Законні підстави сплати за транспортування газу відсутні. У тариф вартості газу його доставку вже включено – 70 доларів за 1000 кубів. Вважаємо, що уряду слід терміново врегулювити дане питання, чим зняти напругу в суспільстві, відчуття морального та духовного відчаю найбідніших верств населення. Ми стали заручниками заполітизованих маніпуляцій окремих олігархічних груп. Переконливо просимо, щоб Ви нас почули.

Звертаємо Вашу увагу на те, що рівень доходу наших громадян не європейський, а для пенсіонерів – це взагалі геноцид, вони кинуті напризволяще, люди не живуть, а виживають.

Ще більше обурює той факт, що платіжки на оплату прийшли навіть  тим, у кого відключене постачання газу.

В разі неприйняття заходів щодо відміни цієї несправедливості, будемо вимушені звернутися до Президента України.

З повагою депутати Новобузької міської ради.

Звернення прийнято на VI сесії

Новобузької міської ради