gerb

 

НОВОБУЗЬКА МІСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 18 березня  2020 р. № 74 - р

м. Новий Буг

 

Про тимчасове зупинення роботи об’єктів

загального користування,розташованих по

Новобузькій міській об’єднаній територіальній

громаді, з метою попередження розповсюдження

захворюваності на гостру респіраторну

інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19

Фото без опису

 

Відповідно до Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при Новобузькій міській раді від 18.03.2020 року,  керуючись пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19:

 

1. 19 березня 2020 року з 00.00 тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих по Новобузькій міській об’єднаній територіальній громаді, до особливого розпорядження міського голови та скасування обмежувальних заходів:

- кінотеатрів, музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

- дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі   

  спортивних;

- фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів;

- усіх магазинів, крім продуктових та аптек;

- ринків на території міста Новий Буг (крім продуктових);

- ресторанів, закладів громадського харчування, барів, клубів, кафе,  

  дискотек, перукарень;

- інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

1.1 Залишаються працювати в режимі особливого режиму:

- банки;

- поштові відділення;

- автозаправні станції (далі АЗС);

- магазини ритуальних послуг;

- станції технічного обслуговування (далі СТО).

 

2. Зобов’язати перевізників ПП «Гайдук» та КП «Новобузької міської ради «Добробут» зупинити перевезення пасажирів за маршрутом «зупинка Корчма - зал. вокзал» та «СТО-центр-РЕМ».

 

3. Скасувати до особливого розпорядження міського голови та припинення обмежувальних заходів проведення службового та особистого прийомів громадян Новобузьким міським головою, секретарем міської ради, заступником міського голови, а також у виконавчих органів Новобузької міської ради та підвідомчих ним комунальних підприємств.

 

4. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

 

5. Доручити секретарю Новобузької міської ради (Сотсков С.А.) забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які належать до сфери їх компетенції згідно з розподілом обов’язків.

 

6. Доручити сектору з питань засобів масової інформації, зв’язків з громадськістю та роботи з правоохоронними органами Новобузької міської ради (Висоцька Н.О.)  забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих по Новобузькій міській об’єднаній територіальній громаді, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Новобузький міський голова                                           Максим ЛАГОДІЄНКО