Тимчасова комісія по перевірці об'єктів загального користування на виконання дотримання обмежувальних заходів на території Новобузької ОТГ провела рейд - роз'яснення

Дата: 19.03.2020 17:05

З  метою запобігання поширення респіраторних інфекцій, викликаних короновірусом KOVID-19 та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу KOVID-19», Новобузьким міським головою розпорядженням від 19.03.20. за № 75-р  створено  тимчасову комісію по перевірці об’єктів загального користування на виконання дотримання обмежувальних заходів на території Новобузької ОТГ.

Сьогодні,19 березня,  членами  тимчасової комісії спільно зі співробітниками  районного відділу поліції провели рейд  - попередження   та   інформаційно – роз’яснювальну роботу  про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування,розташованих по Новобузькій міській об’єднаній територіальній громаді, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

В ході   заходу,учасниками рейду було перевірено та проведено роз’яснювальну роботу з більше 20  власниками  об’єктів загального користування: бари, ресторан, перукарні, салони краси, магазини будівельних товарів та електроніки, канцтоварів,  одягу та взуття,тощо.

Слід зауважити, що власники   та  співробітники  об’єктів загального користування  міської ради з розумінням  віднеслись до  попереджувальних заходів .