В Україні за останню добу складено 32 адмінпротоколи за порушення правил карантину

Дата: 20.03.2020 09:54

Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції в Україні залучено понад 15 тисяч поліцейських. Розпочали роботу контрольно-перевірочні пункти, на яких, зокрема, будуть перевіряти стан здоров’я громадян. Також поліцейські контролюватимуть виконання перевізниками та суб’єктами господарювання обмежень, встановлених Кабінетом міністрів України. Про це під час брифінгу заявив заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

МОЗ України наголошує: усі обмежувальні заходи під час карантину направлені на захист здоров’я громадян та протидію поширенню інфекції. Закликаємо не ставитися до цих заходів легковажно, не виходити з дому без нагальної потреби. Самоізоляція - це найефективніший спосіб уникнути інфекції.

Telegram-канал про коронавірус в Україні, верифікований Міністерством охорони здоров’я України