До Новобузького  міжрайонного управління Держпродспоживслужби Миколаївської області надійшли інформаційні повідомлення від 18.02.2021 № 11.1.3-26/3567 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.0845. Відповідно до повідомлення, виявлено несанкціоновану речовину – оксид етилену (0,35 mg/kg – ppm) у шоколадках з насінням кунжуту, що експортувалось з Іспанії (виробник: Chocolates Torras SA, Ella Del Terri; постачальник: Trades SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Галичина Опт», вул. Княгині Ольги, 5з, м. Львів, 79021).

В разі виявлення, надходження вказаного в повідомленні RASFF вантажу, вжити відповідних заходів, передбачених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я  та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повідомити  Новобузьке  міжрайонне управління держпродспоживслужби.

Начальник Новобузького

міжрайонного управління                                              Віктор КУЗЬМІН