Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

За  дорученням міського голови ,  сьогодні, 8 травня,заступник міського голови  Людмила Сотник та  голова ветеранської організації Світлана Федунець  відвідали , привітали та вручили  подарунки учаснику бойових дій, інваліду війни Кібі Івану Захаровичу.

Подарунки вручені від міського голови Максима Лагодієнка та  депутата Верховної Ради України Ігора Негулевського. За станом здоров’я Іван Захарович  не зміг особисто зустрітись з  представниками  міської ради  ,тому  подарунки передали  доньці Людмилі.

Також заступник міського голови та голова ветеранської організації  поклали корзини з квітами до  пам’ятників  визволителям   нашого міста та землякам – героям.

Фото без опису         Фото без опису                     Фото без опису