Сьогодні, 9-го травня, до 76-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні, за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник, голови ветеранської організації Світлани Федунець та керівника відділу соціального захисту населення Ірини Сябренко відбулось покладання квітів та вінків до пам’ятних знаків загиблих воїнів, визволителів міста Новий Буг.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а нагадує всім нам про страшну катастрофу і застерігає, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією.