9 травня  в Україні відзначають 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні вся Україна буде згадувати тих, хто віддав своє життя заради вільного та щасливого майбутнього рідної землі та своїх нащадків. У пам’яті назавжди залишаться подвиги дідів і прадідів та тих, хто в повоєнний час відновлював країну та наше місто.

Голова Новобузької міської ради Максим Лагодієнко поклав квіти до Меморіального комплексу "Вічний вогонь" та вшанував пам'ять загиблих у роки війни.

На жаль, у цьому році, як і торік, у зв'язку з карантинними обмеженнями в місті не проводиться масових урочистих та пам'ятних заходів, проте дата 9 травня - залишається особливо важливою, а пам'ять про героїв-визволителів уже вписана в історію нашого краю.