Відбулось відкриття «Плюс Плюс ++» – простору-партнеру Veteran Hub

Дата: 13.10.2021 14:55

Сьогодні, 13 жовтня, за участі Новобузького міського голови Максима ЛАГОДІЄНКО та  менеджерки проєкту відкриття простору Veteran Hub Ніколетти ЮРЕЦЬ відбулось відкриття «Плюс Плюс ++» – простору-партнеру Veteran Hub.

Простор Плюс Плюс ++ створений для ветеранів АТО/ООС. Ветерани можуть зустрічатися тут з побратимами й посестрами, чи прийти попрацювати на комп’ютері або усамітнитися за книгою. Плюс Плюс ++ — місце, де можна бути собою та зустрічатися зі своїми.

Організації, що працюють у сфері ветеранських справ, можуть організовувати різноманітні заходи, лекції та покази для ветеранів АТО/ООС. Також Плюс Плюс ++ стане майданчиком для дистанційного доступу до послуг Ветеран Хаб або проходження психотерапії.

Плюс Плюс ++ сприяє адаптації ветеранів АТО/ООС в суспільстві як майданчик для людського спілкування та портал доступу до якісних послуг.