Відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС Новобузької міської ради

Дата: 13.10.2021 16:06

Сьогодні, 13 жовтня, під головуванням міського голови Максима ЛАГОДІЄНКА відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС Новобузької міської ради з питання визначення ситуації з постачання природного газу для потреб бюджетних установ та організацій надзвичайною.

Міським головою було рекомендовано всім бюджетним установам та організаціям вжити термінових заходів на укладання договорів на постачання природного газу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради Сергію Сотскову дано доручення забезпечити дотримання температурного режиму в дошкільних закладах.

Всім жителям та гостям Новобузької територіальної громади наголошено про дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, всім працівникам освіти – пришвидшити вакцинацію.