Триває підготовка до засідання сесії

Дата: 13.10.2021 16:22

В ході підготовки до чергового засідання ХІ сесії Новобузької міської ради VIII скликання сьогодні, 13 жовтня, під керівництвом голови комісії Олександра БУШКО відбулось засідання депутатської комісії з питань земельних реформи, охорони довкілля та агропромислового розвитку Новобузької міської ради, на якому були розглянуті наступні питання :

1. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по передачі безоплатно у приватну власність для введення особистого селянського господарства.
  2. Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації
  3. Про створення громадських пасовищ
  4. Про внесення змін до п. 3 рішення Новобузької міської ради від 06.04.2021 № 154 « про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»
  5. Про внесення змін до п. 1 рішення Новобузької міської ради від 06.04.2021 р. № 161 «Про погодження виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) Лахтіоновій В.М., Ковалю М.М, Скорик СМ.)

Після розгляду та обговорення даних питань, були розглянуті заяви громадян.

Всі питання винесені на розгляд сесії.